Кадіївський педагогічний коледж
Круглий стіл «Моє професійне зростання»

Круглий стіл «Моє професійне зростання», присвячений 100-річному ювілею Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, 11 листопада об’єднав викладачів коледжу – випускників університету різних років спогадами про навчання. З вітальним словом до присутніх звернулася директор коледжу Васильченко Тетяна Іванівна, відзначивши, що для кожного випускника університет став початком шляху для становлення та розвитку особистості. Це були роки радості і переживань, успіхів і надій, бо студентство – це час молодості й бажання рухатися вперед!

Своїми спогадами про навчання поділилися Тіхова Тетяна Іллівна, Шумакова Олена Сергіївна, Гайворонська Олена Євгеніївна. Вони зазначили, що насамперед у цей період відбувається становлення людини, формується власна думка й обирається власний шлях. Саме тут вони зустріли людей, які долучили їх до формування світогляду. Ярита Артем Володимирович згадував життя в гуртожитку, а також археологічну практику, під час якої отримав безцінний досвід археологічних досліджень під відкритим небом, особливо, коли знаходили важливі археологічні об’єкти, давні пам’ятки , пов'язані з певними історичними подіями. Ярита Ірина Іванівна, кандидат наук, доцент, з відчуттям радості і гордості за рідну Альма-матер висловила слова вдячності найсильнішому професорсько-викладацькому колективу університету за ціннісні орієнтації, працелюбність, відкритість до нового, за навички самовдосконалюватись протягом усього життя.
Під час проведення заходу викладачі поділилися своїми фотографіями з студентських років та мали змогу згадати ті життєві скарби із досвіду, які витримали випробування часом й посіяли у душах секрет успіху до професійного зростання.© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016