Кадіївський педагогічний коледж
Історія та сьогодення – просвітницький захід»

19.11.2020 року в коледжі організовано та проведено просвітницький онлайн-захід «Історія та сьогодення», присвячений 100-річчю заснування ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».Студенти мали змогу ознайомитися з презентацією «Наше професійне зростання», на якій визначено кваліфікаційні характеристики викладачів-випускників Університету та представлено результати освітньо-творчої діяльності студентів.

Для молоді коледжу рекомендовано ознайомитися зі статтею Віталія Курило та Анатолія Климова «Створення та розвиток першого педагогічного ВНЗ Донбасу» (До 90-річчя Луганського національного університету імені Тараса Шевченка), надрукованої в періодичному виданні «Рідна школа» №1–2 (січень–лютий) 2011.

В статті змістовно розглянуто основні віхи розвитку найдавнішого ВНЗ Донбасу за 90 років його існування.

Про шлях та розвиток університету за останнє десятиріччя студентам розповіли куратори груп. Увага молоді була сконцентрована на особливостях впровадження освітнього процесу в Університеті, якості підготовки фахівців, високих показниках у різних напрямках діяльності.

Кожен з нас мрії навчатися у найпрестижнішому сучасному вищому навчальному закладі. Державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» – одна з найяскравіших сторінок української освіти. Університет вважається еталоном якості підготовки фахівців різних галузей, його визначено флагманом освіти, одним із найпотужніших вищих навчальних закладів України.

За свою 100-річну освітню діяльність Луганський національний університет імені Тараса Шевченка виховав блискучу плеяду вчених, філософів, митців, державних діячів, педагогів, психологів, спортивних тренерів, математиків, економістів, соціальних працівників, діячів культури та мистецтв тощо.

Сьогодні Університет демонструє високі показники в освітньо-дослідній та соціально-гуманітарній діяльності.

На XI міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2020» ЛНУ імені Тараса Шевченка було присвоєно звання «Лідер наукової та науково-технічної діяльності». За результатами конкурсного відбору та експертизи робіт ЛНУ у тематичних номінаціях отримав дві золоті медалі та сертифікат «Якість наукових публікацій» за показниками незалежного рейтингу міжнародної наукометричної бази даних SciVerse Scopus.
Університет має доступ до найбільших міжнародних реферативних та наукометричних баз наукової літератури: SCOPUS, Webometrics, Statista, Пакету EBSCO EP та ін. Цифровий репозиторій ЛНУ посідає провідні місця серед репозиторіїв українських закладів вищої освіти.

За інтернет-рейтингами Ranking Web of Universities (Webometrics) та World Universities Web Ranking (uniRank), які визначають рівень присутності навчальних закладів у інтернет-середовищі університет демонструє високі показники та посідає провідні позиції в регіоні.

До чергового вебометричного рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities станом на січень 2020 року увійшло 11993 університетів світу. Згідно з ним, у світовому рейтингу наш заклад вищої освіти зайняв 4569 сходинку. А серед 318 українських вишів, що присутні в рейтингу, наш університет посів 26 місце.У січневому всесвітньому рейтингу UniRank University Ranking 2020 року, до якого увійшло понад 13600 світових закладів вищої освіти, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка розташувався на 5557 позиції. Серед 171 українських ЗВО, які включені до рейтингу, наш університет посів 46 сходинку, а серед ЗВО Луганської області займає 1 місце.


Станом на липень 2020 року опубліковано вебометричні рейтинги університетів світу uniRank та Webometrics, у яких наш університет посів почесні місця.

До чергового рейтингу університетів світу uniRank увійшло 13 723 університети світу, серед яких наш університет посідає 5656 сходинку. Серед 186 українських закладів вищої освіти наш університет посів 66 місце, а серед ЗВО Луганської області – 1 місце.У світовому вебометричному рейтингу Webometrics Луганський національний університет імені Тараса Шевченка зайняв 4666 сходинку. Крім того, у континентальному рейтингу нам дісталася 3234 позиція, у європейському рейтингу – 1351, а серед закладів вищої освіти країн Центральної та Східної Європи – 388. Серед 317 українських ЗВО, що присутні в рейтингу, наш університет посів 28 місце.Луганський національний університет імені Тараса Шевченка – сучасний інноваційний заклад вищої освіти, за свою 100-річну діяльність він залишається лідером на сході України. Його визнано першим навчальним закладом у регіоні, який є дійсним членом Міжнародної та Європейської асоціацій університетів.УНІВЕРСИТЕТ


© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016