Стахановський педагогічний коледж01.03.2019Всесвітній день цивільної оборони був оголошений за рішенням Генеральної Асамблеї Міжнародної організації цивільної оборони у 1990 році. Він відзначається щорічно 1 березня. У цей день, 1 березня 1972 року, Міжнародна організація цивільної оборони отримала статус міжурядової організації та набрав чинності її статут, який схвалили 18 держав.

В Кадіївському педагогічному коледжі з нагоди дня цивільної оборони 1 березня 2019 року було проведено інформаційний захід з пожежної безпеки, на якому студентів, викладачів та співробітників коледжу було проінформовано про порядок дій у разі виникнення пожежі під час навчального процесу. На заході також було доведено як правильно користуватися, у разі потреби, порошковим чи кислотним вогнегасником.

Зі студентами коледжу було також проведено інструктаж про небезпеку на водоймах, пов’язану з крихким на даний час льодом.© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016