Стахановський педагогічний коледж1 червня 2017 р.

1 червня - Міжнародний День захисту дітей широко відзначається в Україні. Це не дивно, адже до дітей в будь-якій країні відношення однакове — як до майбутнього людей і держави.

Історія цього свята почалася в 1925 році. Тоді учасники Всесвітньої конференції з питань добробуту дітей, що проходила в Женеві, вирішили заснувати свято, яке допоможе заявити на весь світ про проблеми та потреби найменших мешканців нашої планети. Вважається, що дата для свята була обрана завдяки китайським дітям-сиротам, які стали окрасою Фестивалю човнів-драконів, що проходив саме 1 червня. У цей день якраз була організована Женевська конференція, яка не залишила без уваги цю світлу подію.

В Україні День захисту дітей відзначається 1 червня з 1998. Незважаючи на те, що цей день не є офіційним святом, він, на сьогоднішній день, щорічно відзначається більш ніж у 30 країнах світу, для дітей організовуються різні заходи в парках, скверах, освітніх установах. У свято День захисту дітей як ніколи багато веселого дитячого сміху, посмішок, радості і веселощів.

Природно, Всесвітній День захисту дітей є відмінним приводом для свята, але, крім цього, ще й приводом замислитися. Згадати про те, що потрібно дотримуватися і поважати права кожної дитини – маленького чоловічка, за якого дорослі повинні бути у відповіді.

1 червня 2017 року студенти волонтерського загону «Добротворець» з радістю, щирою ніжністю відзначили свято з дітьми різного віку.

Для дітей були проведені яскраві заходи в дошкільних навчальних закладах, організатором яких була студентка групи 41 ДО Бондаренко Олеся.

Студентами організовувались та були проведені «зелені свята» на природі, у парках та на атракціонах, де протягом дня лунав веселий дитячий сміх і всі раділи щасливим посмішкам малят.

Студенти-волонтери бажали всім миру, щоб кожного дня всіх дітей вітало тепле сонечко, на обличчях сяяла радісна посмішка і кожну мить на планеті дзвенів веселий дитячий сміх.Бажаємо всім маленьким громадянам щасливого дитинства, нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016