Стахановський педагогічний коледж01.10.2018ЩИРО ВІТАЮ ВСІХ МУЗИКАНТІВ І ШАНУВАЛЬНИКІВ МИСТЕЦТВА З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!

Це свято знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже мову музики розуміють всі незалежно від національності, віку та соціального статусу.

Міжнародної музичної ради був заснований при ЮНЕСКО й щорічно відзначається у всьому світі 1 жовтня.

Рішення про проведення Міжнародного дня музики було прийнято на 15-й Генеральній асамблеї IMC у Лозанні в 1973 році.

30 листопада 1974 голова Міжнародної музичної ради, сер Ієгуді Менухін і його заступник Борис Ярустовський звернулися до членів IMC з листом:

Перший Міжнародний день музики, заснований Міжнародною музичною радою, згідно з резолюцією 15-ї Генеральної асамблеї IMC, що пройшла в Лозанні в 1973 р., буде проведено 1 жовтня 1975

Мета цього свята:

- Поширення музичного мистецтва у всіх шарах суспільства;

- Реалізація властивих ЮНЕСКО ідеалів миру і дружби між народами, розвитку культур, обміну досвідом і взаємного шанобливого ставлення до естетичних цінностей один одного.

Людина черпає у цьому чистому джерелі натхнення й сили, світлі сподівання та чисті прагнення. В чарівних мелодіях – радість буття, краса людської душі, велич людини-творця.

З нагоди святкування Міжнародного дня музики в коледжі пройшли музично-інформаційні заходи з висвітлюванням студентських презентацій та повідомлень про свої улюблені музичні колективи та виконавців, переглянули та обговорили відеоролік «27 причин любити Україну».

Студентка 2 курсу спеціальності Соціальна робота Арчікова Л. розповіла про самодіяльний колектив «Журавушка», в якому бере участь як виконавець; Сєнічкіна А., студентка 1 курсу спеціальності Середня освіта (Музичне мистецтво), розповіла про творчий шлях народної артистки України – Джамали, студентка 3 курсу спеціальності Середня освіта (Музичне мистецтво) Татарченко К. виконала на фортепіано музичні твори сучасних композиторів.Презентація "колектив "Журавушка"


Презентація "Jamala"


© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016