Стахановський педагогічний коледж01 грудня 2016Всесвітній день боротьби зі СНІДомУ 1988 році Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оголосила день 1 грудня Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. Це пов’язано з тим, що синдром набутого імунодефіциту (СНІД) придбав масштаби пандемії. Найбільше від розповсюдження цього небезпечного захворювання в Європейському Союзі і країнах, що межують з ним, страждає молодь.

Кількість українців, які живуть з ВІЧ/СНІДом сягає більше 100 тисяч осіб, серед них понад 10 тисяч - діти. Щодня Віл-інфекція вражає близько 40 громадян країни, 8 - вмирає від СНІДу.

У рамках відзначення Дня боротьби зі СНІДом у Стахановському педагогічному коледжі було проведено виховний захід «Молодь обирає здоровий спосіб життя», студентам було запропоновано перегляд та обговорення презентації та відео-матеріалів, в яких підкреслювалась актуальність проблеми ВІЛ – інфекції/СНІДу в Україні, області. В кінці заходу студенти отримали позитивні емоції від участі у психологічному тренінгу «Квітка настрою».© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016