Стахановський педагогічний коледж03.09.20181 вересня 2018 р. у Відокремленому підрозділі «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету» розпочався першим уроком , тема якого «Європа починається з тебе».

Зі словами привітання до студентів та викладачів звернулась Тетяна Іванівна Васильченко, директор коледжу. Вона зазначила, що День знань, це свято для тих , хто вчиться, і для тих хто навчає. Цікавим для студентів нового набору став перегляд відеоролику «Історія Кадіївського педагогічного коледжу. Нам – 50».

З теплими словами виступила Тетяна Іллівна Тіхова, заступник директора з нвчально – виховної роботи . Вона привітала студентів та розповіла про особливості проведення навчально – виховного процесу в коледжі, умови проходження педагогічної практики, визначила основні напрямки діяльності Студентської Ради тощо. Запропонувала діалог за темою «Європа починається з тебе».

Студентів нового набору привітала куратор Світлана Вікторівна Савостьонок , а Лідія Арчікова, Сергій Галенко та Аліна Сєнічкіна підготували виступ та презентацію на тему «Розкажемо Європі про себе».

На початку нового навчального року щиро вітаємо всіх студентів нашого навчального закладу та бажаємо досягти омріяної мети!© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016