Стахановський педагогічний коледж04 січня 2017

З 26.12.2016 року по 04.01.2017 року у ВП «Стахановський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» пройшли підсумкові педагогічні конференції за всіма спеціальностями з використанням Інтернет-ресурсу (онлайн-режим). Студенти звітували про результати проведеної роботи, особливу увагу звернули на специфіку реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Школа – це простір життя дитини. У навчальному закладі кожна особистість формується як творець і проектувальник власного життя. Гармонійні та гуманістичні відносини між учнями і педагогами, школою і родиною грунтуються на засадах органічного поєднання національно-патріотичного і громадянського виховання, яке сьогодні поповнюється новим змістом. З одного боку, це виховання почуття любові до рідного краю, свого народу, держави, відповідальності за їхнє майбутнє, а з іншого – відкритість до сприймання різноманітних культур світу, освоєння духовних цінностей людства – гуманізму, свободи, справедливості, толерантності, культури миру, національного примирення, збереження природних ресурсів.

З метою реалізації завдань Проекту коледжу з національно-патріотичного виховання «Єдина країна», студенти випускних груп проаналізували різноманітні форми роботи з впровадження даного проекту на педагогічній практиці, запропонували перегляд використаних у власній педагогічній діяльності презентацій ( Масляк Альона – група 41 ПО, Дмітрієва Ксенія – група 42 ПО) та програму допомоги батькам у вихованні у дітей любові до Батьківщини ( Бондаренко Олеся – група 41 ДО).

© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016