Стахановський педагогічний коледж05.02.20195 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян, педагогів і соціальних працівників, представників індустрії та політиків, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.

Студенти 1-3 курсів Кадіївського педагогічного коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка долучились до всесвітнього Дня безпечного Інтернету та провели виховний захід «Разом для найкращого Інтернету». Обговорили безпечні та небезпечні сторони Інтернету, провели гру «Безпечна подорож Інтернетом», пригадали основні поняття, які стосуються безпеки в Інтернеті та основні поняття, інтернет-загрози та правила поведінки в мережі.

© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016