Стахановський педагогічний коледж05.04.2019 – до Всесвітнього дня здоров’яМіжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до проблем здоров’я – Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. З метою залучення студентів до здорового способу життя, формування у студентів прагнення займати активну життєву позицію, сприяння визначенню власних духовних цінностей та орієнтації на здоровий спосіб життя в рамках Днів науки у коледжі 05.04.2019 року було проведено тренінг «Здоров’я – цінність нашого життя». На тренінгу студенти з викладачами доводили пріоритети здоров’я серед інших цінностей людини та негативний вплив шкідливих звичок на самопочуття, поговорили про здоров’я, про активну життєву позицію, спробували визначити духовні цінності та їх вплив на життя людини.

У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кажен день стикаються з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя.

Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!

© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016