Стахановський педагогічний коледж06 грудня 20166 грудня – День Збройних Сил УкраїниТрадиційно в цей день ми вшановуємо всіх військових. І сьогодні особливо щиро і глибоко вдячні їм. Нині, коли українська армія доводить вірність Батьківщині, захищаючи її рубежі і свій народ, це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги.

В цей день ми вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українському народу, незламну силу волі та безстрашність.

Волонтери Стахановського педагогічного коледжу взяли участь в урочистостях, присвячених Дню Збройних сил України у місті Северодонецьк. Студенти – волонтери принесли квіти та слова вдячності до пам’ятника генерал-майору Національної гвардії України О.В. Радієвському; поклали квіти до стели біля ККП Сєвєродонецьк-Лисичанськ.

Студентка 32 групи спеціальності «Початкова освіта» Потапова Ксенія, перебуваючи в м. Києві, вшанувала пам'ять загиблих, поклала квіти до пам'ятника Героям Небесної Сотні.


Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України, бажаємо усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань.

© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016