Стахановський педагогічний коледж6 грудня – День Збройних Сил УкраїниЗагальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів.

Не дивлячись на труднощі, які випали на долю незалежної української держави, діючому складу українських військових вдалося не лише зберегти високий професіоналізм, боєготовність і хороші армійські традиції, але і стати однією з найсучасніших і боєздатних армій. На сьогоднішній день сили українських військових частин широко затребувані всім світовим співтовариством, що свідчить про високі технічні можливості, про довіру до професійної підготовки військовослужбовців Збройних Сил України.

У Кадіївському педагогічному коледжі відбувся просвітницький виховний захід «Урок мужності», присвячений Дню Збройних сил України. Виховна година мала за мету сприяти згуртуванню молодого покоління, виховувати патріотичні почуття до рідної землі, розвивати розумові та фізичні здібності, формувати у молодого покоління національно-патріотичне почуття, духовну єдність поколінь, відданість в служінні Батьківщині, пропагандувати серед студентів дух патріотизму та поваги до свого війська.

На «Уроці мужності» студентам розповіли про історію становлення та відродження Збройних сил України в умовах неоголошеної гібридної війни, ознайомили юнаків із особливостями підготовки до військової служби, складанням військової присяги.

В ході спілкування було наголошено на перспективах розвитку українського війська, участь у міжнародному військовому співробітництві, реформуванні сучасних Збройних сил України та напрямках їх інтеграції в європейський та міжнародний простір.

За круглим столом студенти груп 21СР та 21ММ провели дискусію про історію та види Збройних сил України, військові звання.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ!

В цей день студенти коледжу віддали шану подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, поклали квіти до пам’ятника генерал-майору Національної гвардії України О.В. Радієвському.Божих благословень Вам і Вашим родинам! Зі святом!

© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016