Стахановський педагогічний коледж08.09.2018Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту!

День фізичної культури і спорту в нашій державі з року в рік прийнято урочисто святкувати в другу суботу вересня. Цього року свято відзначають 8 вересня.

Цей святковий день був заснований Президентом України Леонідом Кравчуком, його наказом № 340/94 від 26.09.1994 року. У нашій державі ще з кінця 19 століття поширилася досить велика кількість європейських видів спорту. Українські спортсмени дуже багато разів перемагали, виступаючи у складі збірних команд Радянського Союзу.

Із року в рік по всій Україні проводиться маса святкових заходів, приурочених до Дня фізичної культури і спорту, не оминуло це свято і наш навчальний заклад. В коледжі був проведений Олімпійський урок у рамках святкування Дня фізичної культури і спорту. На заході студенти більше дізналися про олімпійськи види спорту та спробували себе у різноманітних рухових активностях.

Наш навчальний заклад вітає спортсменів, тренерів, працівників фізичної культури та всіх, хто має відношення до спорту та фізичної культури! Бажаємо міцного здоров'я, нових спортивних досягнення, миру та злагоди!© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016