Стахановський педагогічний коледжЕкологічна акція «Посади дерево миру»9 жовтня 2018 року студенти Кадіївського педагогічного коледжу разом з викладачами долучились до екологічного маршу Лисичанського педагогічного коледжу і провели осінні роботи щодо поливу, підпушування, відновленням лунок та висадку берізок на ділянці березового гаю "Мир та Єдність".

Мета акції – привернути увагу суспільства до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, до непоправної шкоди, завданої природним ресурсам України.

Підвищити інтерес до бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.

Висадка берізок покликана не лише озеленити територію в різних куточках нашу країну, а й крок за кроком долучати кожного українця до порятунку природи і особистого внеску в її розвиток.© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016