Стахановський педагогічний коледж11 травня 2017 р.

11 травня 2017 року у Лисичанському державному гірничо-індустріальному коледжі пройшло засідання двох обласних методичних об’єднань: заступників директорів з навчальної роботи та методистів, викладачів фізики та математики ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Луганської області.

На засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з навчальної роботи та методистів обговорювалась тема: «Локально-правові акти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації – як фактор ефективної організації внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти».

Для викладачів фізики та математики було запропоновано розгляд теми: «Інтерактивне навчання – форма організації пізнавальної діяльності при викладанні фізики та математики у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації.

Методист коледжу Тіхова Т.І., викладач фізики та математики Савостьонок О.П. ознайомились з особливостями організації та документального супроводу самостійної роботи студентів при вивченні навчальних дисциплін.© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016