Стахановський педагогічний коледжЗ 4 ПО 10 ГРУДНЯ В КОЛЕДЖІ ПРОЙШОВ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

В рамках Всеукраїнського тижня права викладачем суспільних дисциплін ВП «Кадіївський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» Яритою Артемом Володимировичем було проведено онлайн заняття «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Питання прав та свобод людини і громадянина на сьогодні є най-важливішою проблемою внутрішньої та зовнішньої політики усіх держав світової співдружності. Саме стан справ у сфері забезпе¬чення прав і свобод особи, їх практичної реалізації є тим критерієм, за яким оцінюється рівень демократичного розвитку будь-якої держави і суспільства в цілому.

В режимі відеозв’язку було організовано обговорення сучасної проблеми на тему «Молодь, знай свої права» за участю студентів 11 і 21групи спеціальності «Соціальна робота». Студенти ознайомились з історичними аспектами виникнення правових традицій в Україні, педагогічними аспектами здійснення правового виховання, з можливостями працевлаштування неповнолітніх, механізмами реалізації та захисту своїх прав та забезпечення державою першим робочим місцем випускників вишів.

Під час виховного заходу «Правове виховання молоді» студентів ознайомили з основними питаннями законодавства щодо підлітків та молоді, з найбільш поширеними прикладами правопорушень серед молоді з метою їх попередження.

На завершення було наголошено на необхідності успішно займатися дорученою справою, бути відповідальними, виконувати громадянські обов’язки – відповідального працівника, захисника Вітчизни, патріота, борця з недоліками в суспільстві, господаря багатств країни, сім’янина.

При цьому корисно поповнювати свої правові знання. І особливо важливим є зміцнення готовності боротися зі злом, непримиренність до того, що заважає нам жити. Усе це потрібно громадянинові України.© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016