Стахановський педагогічний коледж13.10.201813 жовтня 2018 року на базі відокремленого підрозділу «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбулося спільне засідання Президії НАПН України та Вченої ради ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

В обговоренні актуальних проблем педагогіки вищої школи, питань модернізації освіти в контексті цивілізаційних змін узяли участь Кремень Василь Григорович, президент НАПН України; члени Президії НАПН та Вченої ради ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Стецюк Юрій Вікторович акцентував увагу присутніх на особливостях реформування освіти на регіональному рівні.

Питання модернізації змісту освіти в Новій українській школі проаналізував Ляшенко Олександр Іванович, член Президії НАПН України.

Ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка, член Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України та Науково-дослідного центру з проблем соціальної педагогіки і соціальної роботи НАПН України Савченко Сергій Вікторович розповів про хід виконання науково-дослідної роботи за темою «Соціалізація дітей і молоді сходу України в умовах гібридної війни на Донбасі».

Про експертний супровід забезпечення якості освіти в контексті руху України до ЄС доповіла Сисоєва Світлана Олександрівна, академік-секретар Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України.

Бех Іван Дмитрович, член Президії та Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України розкрив питання «Духовно-моральна особистість як веління часу».

Караман Олена Леонідівна, директор НДЦ з проблем соціальної педагогіки і соціальної роботи НАПН України (на базі ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка») зосередила увагу на діяльності Науково-дослідного центру з проблем соціальної педагогіки і соціальної роботи в зоні проведення Операції об'єднаних сил (ООС).

Колектив Кадіївського педагогічного коледжу висловлює вдячність організаторам та учасникам спільного засідання Президії НАПН України та Вченої ради ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016