Стахановський педагогічний коледж14.03.2018

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця.

Доброволець – особа, що здійснює будь-яку діяльність добровільно, безоплатно, не отримуючи за це матеріальної винагороди. Одним з засобів зміцнення патріотичного духу добровольчих військових формувань є мистецтво.

У цей день, з метою зміцнення національно-патріотичного почуття, громадянської відповідальності студентам запропоновано перегляд та обговорення відеоролику української групи Social Classes.

Серед учасників альтернативної київської групи - випускник Кадіївського педагогічного коледжу Юрій Шуліка (бас-гітара). Найкращим творчим досягненням музикантів – пісня «Розум», яка пролунала під час протестів на Майдані Незалежності.

Музичне мистецтво – найкращий чинник, що впливає на виховання любові до рідної землі, поваги до її історії, до тих, хто захищав і продовжує захищати її свободу й незалежність, формує моральність та духовне благородство, втілює у серця кожної особистості гордість за досягнення нашої держави, віри в майбутню перемогу.© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016