Стахановський педагогічний коледжЩЕДРА МАСЛЯНА- 15.02.2018
Шановні студенти! З Масляною всіх вітаємо!

Щастя, здоров’я, радості, добра й мира бажаємо!

15 лютого 2018 року викладачі та студенти коледжу були запрошені на відзначення народного свята «Масляної», яке було організовано та проведено колективом ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка».

Захід проводився з метою відродження української культури, шанобливого ставлення студентів коледжу до традицій рідного краю, виховання почуття патріотизму.

Студенти Кадіївського педагогічного коледжу стали учасниками проведеного заходу. Кошти, отримані під час благодійного ярмарку, будуть направлені у фонд Червоного Хреста. Всі викладачі та студенти коледжу отримали задоволення та позитивні емоції від святкової програми.

Масляна - це світле, веселе свято, яке здавна об'єднувало міста і села, наповнювало людей радістю, допомагало прощатися з зимою і вітати весну. Цей давній український звичай символізує проводи зими та зустріч з весною. А весна – це надія на краще майбутнє, сподівання на те, що в Україні запанує мир та злагода.

Під час святкування Масляної були проведені цікаві конкурси, різноманітні ігри, забави, розваги.

Учасники святкового ярмарку особливо відзначили традиційну дію свята «Масляної» - спалення опудало Зими, та ласкаве запрошення до мирної Весни-2018 року!

© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016