Стахановський педагогічний коледжТиждень безпеки дорожнього рухуЗ 14 по 20 листопада 2018 р. в ВП «Кадіївський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» проводився тиждень безпеки дорожнього руху. Упродовж тижня було проведено багато різних заходів:

- вікторина з правил дорожнього руху;

- виставка творчих студентських робіт за темами: «Безпека пішохода», «Безпека пасажира».

Мета заходів полягала в формуванні навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів. Виставка творчих робіт надала змогу студентам усвідомити необхідність знань про правила дорожнього руху та суворого їх виконання. Адже не виконання правил дорожнього руху та зухвале ставлення до них може призвести до найстрашніших та трагічних наслідків.

Проведення тижня показало, що студенти коледжу в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання студентів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016