Стахановський педагогічний коледж18 травня 2017 р.

18 травня 2017 року студенти та викладачі ВП «Кадіївського педагогічного коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка» були присутні на святі вишиванки, що відбулося у ВП «Лисичанському педагогічному коледжі ЛНУ імені Тараса Шевченка».

У День вишиванки всі бажаючі приєдналися до свята, в коледжі проводилися різноманітні пісенні й танцювальні композиції в національному українському вбранні. Захід не залишив нікого байдужим, всі отримали позитивні емоції, яскраві враження.

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. Так склалось, що в Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Вона настільки сильно увійшла до життя української людини, що в нашій країні влаштовуєтеся навіть спеціальне свято – День вишиванки.

Історія вишивки в Україні налічує не одну сотню років. Кожен регіон мав свою специфіку, техніку виконання, орнамент і навіть колір ниток. Найрізноманітніші і дивовижні візерунки вишивки придумували наші прабабусі. Через орнаменти і малюнки вони прагнули зберегти в родині любов і щастя, благополуччя і вірність. А самі вишиванки вважалися оберегом і символом краси.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ ЄДНАЄ ВСІХ УКРАЇНЦІВ.
© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016