Стахановський педагогічний коледж19 грудня 2016


19 грудня 2016 року у ВП «Стахановський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» для дітей та студентів пройшов захід присвячений Дню Святого Миколая з використання інтернет-ресурсу (Скайпу).

З програми заходу присутні ознайомилися з традицією святкування цього дня, висловлювали враження та думки, вітали один одного, розповідали про власний досвід проведення Дня Святого Миколая на базах педагогічної практики.

Вербицька Валерія, студентка 32 групи спеціальності «Початкова освіта» привітала всіх присутніх зі святом та ознайомила з історичними подіями життя Святого Миколая.

Студентка 31 групи спеціальності «Дошкільна освіта» Зайцева Владлена розповіла про особливості організації та проведення святкового дня у дошкільному навчальному закладі.

Олеся Бондаренко, студентка 41 групи спеціальності «Дошкільна освіта» поділилася власним педагогічним досвідом щодо ознайомлення дітей дошкільного віку з образом Святого Миколая.

Святкове зібрання в Стахановському педагогічному коледжі пройшло у теплій, невимушеній обстановці. Свято не залишило нікого байдужими, викликало позитивні враження, радісні емоції та почуття.

Студенти отримали солодкі подарунки, моральне та духовне задоволення.

© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016