Стахановський педагогічний коледж21.02.201921.02.2019 до Міжнародного дня рідної мови в коледжі пройшли літературні читання та година спілкування зі студентами з обговоренням культури та історії рідної мови «Українська мова – дивовижний скарб, культура та історія».

Захід викликав у студентів позитивні емоції, чудові враження та переконання у величезному значенні рідної мови, її багатстві, пісенності. Змістовна та цікава інформація, яка підтверджувалась власними презентаціями студентів, збагатила досвід присутніх з історії та культури рідної мови, викликала значний інтерес до якісного вивчення української мови, бажання спілкуватися рідною мовою не тільки в навчальному закладі, а й під час проходження педагогічної практики та у повсякденному житті.

В кінці заходу пролунав Гімн українській мові.До Міжнародного дня рідної мови студенти коледжу провели заходи на педагогічній практиці. Валерія Кожевнікова розповіла про чудові враженнями дітей від проведених заходів, на яких діти ознайомились з традиціями українського народу, слухали та співали народні пісні, виконували елементи українських танців та обрядів. Проведена робота студентки має великий вплив на формування у дітей почуття любові до рідної країни, свого народу.© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016