Стахановський педагогічний коледж21 листопада 2016День Гідності та СвободиДля досить молодої держави України, яка отримала свою незалежність у 1991 році, 21 листопада 2013 року – 22 лютого 2014 року вважається періодом Євромайдану, Єврореволюції, Революції Гідності.

«Євромайдан» здебільшого застосовується в контексті організації, форми та місця проведення протестів на підтримку європейського вибору України.

Революція Гідності — як суспільні та політичні зрушення, викликані зривом підписання Угоди про Європейську інтеграцію. Усі ці терміни сьогодні стали невід’ємною складовою в історії побудови української державності.

Акції протесту, національно-патріотичний рух в Україні було спрямовано проти корупції, свавілля правоохоронних органів та сил спецпризначення, а також на підтримку європейського вектора зовнішньої політики України, задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження прав людини.


В День Гідності та Свободи бажаємо всім МИРУ, добра, злагоди і непохитної віри в найкраще майбутнє нашої держави. Шановне студентство, своєю працею, творчим натхненням, як вільний і великий народ, ви зможете відродити розквіт рідної України та покращити життя всього українського народу.

Адміністрація СПК


© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016