Стахановський педагогічний коледж22 січня 2017
Шановні студенти, викладачі, співробітники!Вітаємо вас з Днем Соборності України! День Собо́рності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Соборність України – одна з важливих тем історії України. Наш народ протягом багатьох віків мріяв жити у єдиній, вільній та мирній державі. Для українського народу, віками позбавленого своєї власної державності та розірваного на частини між сусідніми країнами, дана проблема завжди була особливо болючою і неймовірно складною.

Сьогодні це свято для нас особливо актуальне. Нехай відчуття єдності допомагає вам творчо працювати, жити з вірою у краще майбутнє. Бажаємо добробуту, миру та злагоди!

20 січня 2017 року у ВП «Стахановський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» пройшла онлайн-виставка студентських електронних проектів, присвячена Дню Соборності України. Студенти різних спеціальностей представили електронні творчі проекти у формі презентацій.© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016