Стахановський педагогічний коледжТематичний захід «Голодомор: історія навіки в пам’яті»23 листопада 2018 року в Кадіївському педагогічному коледжі пройшов тематичний захід «Голодомор: історія навіки в пам’яті» до вшанування 85-річниці Голодомору. Через насильницьке вилучення продовольства, блокаду сіл та цілих районів, заборону виїзду за межі охопленої голодом України, згортання сільської торгівлі, репресії, щодо незгодних, тоталітарною системою минулого були створені життєві умови на фізичне знищення українського народу.

Викладачі та студенти коледжу пригадали ці жахливі сторінки історії України, здійснили віртуальну подорож до Національного музею «Меморіал жертв Голодомору», вшанували пам’ять численних безвинних жертв голодомору хвилиною мовчання та запаленням свічки пам’яті.

На заході було підкреслено, що моральний і громадянський обов’язок молодого покоління – це гідно вшановувати пам’ять жертв та постраждалих від голодоморів в історії нашої держави, зберігати суспільну злагоду в Соборній незалежній Україні, пам’ятати страшні випробовування, які випали на долю нашого народу та цінувати прості житейські блага, які ми сьогодні маємо.

© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016