Стахановський педагогічний коледж24.04.2019 ВЕБІНАР «Педагогічні умови формування особистості дитини в сімейному вихованні»В рамках навчальної дисципліни «Педагогіка сімейного виховання» для студентів спеціальності «Соціальна робота» з використанням популярної форми інтерактивного навчання було проведено вебінар на тему: «Педагогічні умови формування особистості дитини в сімейному вихованні». в ході якого слухачі виступили з доповідями, ставили запитання, брали участь в обговоренні, дискутували.

Тема є актуальною як для майбутніх соціальних педагогів, соціальних працівників, так і для майбутніх молодих батьків.

Розглядаючи цю тему приділили увагу впливу сім'ї на розвиток особистості дитини, охарактеризували основні тенденції сучасного сімейного виховання та основні умови ефективного сімейного виховання. До таких умов належать: батьківське тепло, взаємна повага в сім'ї, довіра до дитини, частота й інтенсивність спілкування батьків з дітьми, сімейна дисципліна, методи виховання, які використовуються батьками.

Доцільним, на наш погляд було розкриття завдань, змісту й методики виховання дітей в сім'ї. Особливу увагу студенти звернули на оптимальний вибір методів сімейного виховання, поділилися певним досвідом ефективного сімейного виховання.© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016