Стахановський педагогічний коледж24 ЛИСТОПАДА - акція «Запали свічку»

24 листопада до Дня пам’яті голодоморів та політичних репресій в Україні у коледжі пройшла акція «Запали свічку», студенти переглянули та обговорили фільм «Голодомор. Ми памˋятаємо!»


Колектив коледжу у смутку та скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Варто робити все, щоб молодь знала про те лихоліття, свято берегла його у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.


У кожного народу є свої темні сторінки історії - війни, революції та інші події, ставлення до яких часом буває неоднозначним і може змінюватися залежно від епохи та ідеології. В Україні до таких явищ належить Голодомор 1932-1933 років - одна з найактуальніших, гострих і болісних проблем українського суспільства - в політичному, науковому, морально-психологічному аспектах.


Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни.

© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016