Стахановський педагогічний коледж25.04.2019

25 квітня 2019 року студенти коледжу вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів Чорнобильської аварії з покладанням квітів до Пам'ятника «Землякам чорнобильцям».

Монумент було відкрито в 2001 році (архітектори Олександр Арцев і Микола Ломако). У церемонії його відкриття брали участь представники місцевих органів влади, громадської організації «Союз Чорнобиль», члени сімей ліквідаторів катастрофи, молодь міста. Монумент був встановлений в рік п'ятнадцятиріччя чорнобильської катастрофи.

У розломі каменю дзвін, який нагадує про те, якою жахливою катастрофою може обернутися некерований атом. Біля підніжжя на мармуровій плиті слова: «Землякам чорнобильцям - вдячні лисичани».

У ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи взяли участь 1118 лисичан, з них на сьогодні вже більше 270 відійшли у вічність. Ми схиляємося перед світлою пам'яттю загиблих ліквідаторів, розділяємо біль втрати з тими, хто пережив ті страшні часи, до кого в сім'ї прийшла чорнобильська біда.

ЩИРО БАЖАЄМО ВСІМ ГЕРОЯМ-ЛІКВІДАТОРАМ ЗДОРОВ'Я, МИРУ, ЩАСЛИВОЇ ДОЛІ ТА ДОВГОЛІТТЯ© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016