Стахановський педагогічний коледж22-27 квітня: заходи до Всесвітньго дня охорони праціНа виконання Закону України «Про охорону праці», Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти у коледжі з 22 по 27 квітня 2019 року пройшов Тиждень з охорони праці. Метою заходів Тижня стало забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я, комплексного розв'язання питань забезпечення безпечних умов праці учасників навчально-виховного процесу, активізації діяльності навчального закладу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності та з нагоди Дня охорони праці в Україні в рамках Всесвітнього дня охорони праці, який щорічно відзначається в Україні та країнах світу 28 квітня.

Для підготовки заходів щодо проведення Тижня охорони праці було розроблено план заходів. Кураторами академічних груп, протягом квітня, проводилися бесіди зі студентами стосовно безпечної поведінки у коледжі, побуті та громадських місцях.

Було проведено наступні виховні години за темами:

• «28 квітня – Всесвітній день охорони праці»;

• «Основні причини та заходи запобігання травматизму на виробництві»;

• «Поняття про виробничу санітарію та гігієну праці»;

• «Шкідливі виробничі фактори та засоби захисту від них».

Також серед батьків постійно проводиться роз’яснювальна робота з профілактики побутового травматизму. У бібліотеці коледжу було організовано виставку нормативної та фахової літератури з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Поновлено інформацію на стенді-куточку з охорони праці.

Україна активно інтегрує європейські норми з охорони праці у власну правову систему, створює умови для формування сучасної високої культури і відповідальності за збереження життя та здоров'я працівників. У першу чергу мова йде про ставлення уряду, роботодавців та працівників до питань охорони праці, їх налаштування на роботу без нещасних випадків.© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016