Стахановський педагогічний коледж

Найщиріші вітання працівникам дошкільної освіти з професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля!Цей день відзначається задля підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, визначення та об’єднання потенціалу дошкільної освіти різних регіонів України, яка стала обов'язковою з 2010 року.

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини.

Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.


З Днем дошкілля!!!


Ми вітаємо зi святом всіх викладачів-дошкільників, працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям!© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016