Стахановський педагогічний коледж28 квітня 2017

Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві.

У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.


Благаємо - дотримуйтесь правил з техніки безпеки!


28 квітня 2017 року в ВП «Кадіївський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» було проведено розˋяснювальну роботу з викладачами та студентами, співробітниками з метою привернення уваги до питань дотримання вимог охорони та гігієни праці, пожежної безпеки у формі круглого столу «Актуальні проблеми з охорони праці в коледжі»

Студенти 1 курсу спеціальності «Соціальна робота» брали участь у годині спілкування «28 квітня – Всесвітній день охорони праці».

Наталією Лазуренко було представлено варіант поведінки у надзвичайній ситуації, повˋязаною з пожежею в навчальному закладі або будь-якому приміщенні.Тетяна Оришняк ознайомила присутніх з малюнками дітей, у яких вони закликають дорослих серйозно ставитися до безпеки життєдіяльності на робочих місцях і дбати про своє здоров’я.Студентка 31 групи спеціальності «Початкова освіта» Потапова Ксенія надіслала фото-звіт проведеного заходу з педагогічної практики до Всесвітнього дня охорони праці.

Сучасний кнопковий пост димовидалення в закладах для відпочинку та розваг дорослих і дітей представила студентка 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» Бабаєва Лейла.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!


БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ!

© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016