Стахановський педагогічний коледж30 листопада 201630 листопада 2016 рік – методичний мост «Національно-патріотичне та громадянське виховання молоді в умовах змішаного навчання: досвід та перспективи»Сьогодні наша країна проживає один із найскладніших періодів становлення та розвитку. Відбувається випробування народу на стійкість, мужність, порядність, тому особливо актуальною у наш час стає питання національно-патріотичного та громадянського виховання студентів, що передбачає розвиток національної свідомості, активної життєвої позиції молодого покоління. 30 листопада 2016 року у ВП «Стахановський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» було проведено методичний мост «Національно-патріотичне та громадянське виховання молоді в умовах змішаного навчання: досвід та перспективи» з використанням Інтернет-ресурсу, його учасниками були викладачі та студенти коледжу.

Організатори та учасники заходу ознайомилися з технологіями, методичними рекомендаціями щодо впровадження національно-патріотичного та громадянського виховання у навчально-виховний процес, педагогічну практику.

Методичний захід отримав особливий відгук та інтерес у студентів.

Злата Березна, студентка 1 курсу спеціальності «Соціальна робота», акцентувала увагу учасників на особливостях вибраної професії, поділилася своєю світоглядною позицією як громадянина регіону, рідної країни.

Студентка 4 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Олеся Бондаренко розповіла про особливості національно-патріотичного виховання у дошкільних навчальних закладах, зосередила увагу на впровадженні в освіту національних символів, традицій, обрядів.

Під час проведення методичного мосту студенти ознайомились з відео-кліпами та презентаціями за національною тематикою, отримали цікаву інформацію про особливості українського музичного фольклору.© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016