Стахановський педагогічний коледж

30 листопада 2017 року в коледжі пройшов науково-аналітичний семінар «Наступність та інновації в педагогічній освіті: досвід та перспективи» за денно-дистанційною формою з використанням програми Skype.

Викладачі та студенти ознайомились з проблемою наступності та інноваційним досвідом, перспективами роботи закладів освіти за напрямами:

1. Сучасний стан та перспективи розвитку інновацій у системі освіти України.

2. Наступність між школою й дошкільною освітою.

3. Зарубіжний досвід організації інноваційної діяльності педагогічних працівників.

4. Методологічні та методичні основи впровадження інновацій у діяльність навчального закладу.

5. Дослідно-експериментальна діяльність у навчальних закладах різних рівнів: досвід роботи, проблеми та перспективи.

6. Роль та місце інформаційних технологій у навчально-виховному процесі.

Змістовними, актуальними та цікавими з використанням результатів з власного педагогічного досвіду були виступи викладачів Ярити А.В. (Історичні аспекти розвитку педагогічних технологій), Тіхової Т.І. (Специфіка впровадження методу проектів в методику музичного виховання), Семенової Н.Б. (Особливості фахової підготовки дошкільних працівників в умовах сьогодення), Воронцової Р.І. (Впровадження інновацій у роботі викладача), Васильченко І.П. (Готовність дитини до школи: складові успішного навчання), Васильченко І.І. (Необхідність впровадження інформаційних технологій у процесі фізичного вдосконалення), Ярити І.І. (Досвід використання інтерактивних методів навчання в практиці роботи викладача педколеджу).

Семінар пройшов у дружній обстановці. За результатами роботи учасниками семінару вирішено випустити електронну збірку тез.

© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016