Стахановський педагогічний коледж30 листопада – Всесвітній день домашніх тваринІдея про заснування цього свята була озвучена на Міжнародному конгресі прихильників руху за захист природи, що проходив у Флоренції (Італія) в 1931 році. Тоді різні екологічні організації та природоохоронні спілки заявили про готовність організовувати різноманітні масові заходи, спрямовані на виховання в людях почуття відповідальності за все живе на планеті, в тому числі і за домашніх тварин.

З тих пір свято проводиться щорічно і присвячується всім домашнім улюбленцям, щоб ще раз нагадати людству про відповідальність за «братів менших». Девізом цього Дня стали слова Маленького принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері: «Ти назавжди відповідаєш за тих, кого приручив».

Студенти та викладачі Кадіївського педагогічного коледжу люблять та турбуються про своїх домашніх улюбленців, з відповідальністю ставляться до них, піклуються про їх стан розвитку та здоров’я. Особливо в цей день в дружньому колективі коледжу лунали емоційні та натхненні розповіді про своїх улюбленців, їх забави, були проілюстровані фото матеріали улюблених тварин в різних життєвих ситуаціях.© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016