Кадіївський педагогічний коледж1 ЧЕРВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ


Міжнародний день захисту дітей був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Свято встановлено в Україні «…На підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім'ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей «Україна — дітям» та інших громадських організацій…» відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98.

1 червня – щасливе та радісне дитяче свято. Діти – це майбутнє нашої країни й кожного з нас, найдорожчий скарб на планеті. Вони приходять у світ маленькими та безпомічними, тому дорослі повинні огорнути їх затишком і теплом, ніжністю та турботою, батьківською любов`ю, мають захистити дітей від життєвих незгод, страждань, хвороб, війн і виростити їх здоровими, світлими та добрими.


З нагоди Міжнародного дня захисту дітей здобувачами передвищої фахової освіти коледжу проведено різноманітні розважальні заходи: конкурси з подарунками, концерти, розваги, цікаві прогулянки, екскурсії, всілякі виставкові та пізнавальні заходи-акції тощо.

Колектив коледжу вітає дітлахів та їх батьків з чудовим святом! Бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, здійснення мрій та безмежної любові небайдужих людей!

Здобувачка 3 курсу фахової передвищої освіти спеціальності «Соціальна робота» Олена Ачкеєва провела з учнями початкової ланки Ямпільського НВК акцію «Подаруй дитині свято». Діти брали активну участь у спортивних змаганнях. Всі залишились задоволеними, отримали позитивні емоції, чудові враження.Щоб роки дитинства були яскравими та незабутніми, щоб якомога у дітей було більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів здобувачкою фахової передвищої освіти 3 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Мамай Ольгою для дітей дошкільного віку було проведено розважальний захід з конкурсами та змаганнями. Діти отримали світлі, неповторні враження, феєричні емоції!


© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016