Кадіївський педагогічний коледж1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ


Це свято, проголошене у 1984 році, вже довгі роки відзначають урочисто та святково! Це день, з якого починається нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.А цього навчального року наші студенти чекали з особливим настроєм та емоційним піднесенням, з яскравими враженнями та переживаннями. В коледжній родині панувала дружня атмосфера. З теплими привітаннями до всіх звернулися директор коледжу Тетяна Васильченко, викладачі та молодь студентської ради.
На першій зустрічі коледжного колективу було визначено – 2020-2021 навчальний рік – Ювілейний, присвячений 100-річчю ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».
В цей день студенти та викладачі стисло ознайомились з історією Університету та Коледжу, які пройшли великий і славний шлях, переживши кардинальні зміни суспільно-політичного й економічного устрою країни, безліч реформ системи освіти та реорганізації, підготували величезну кількість фахівців педагогічної галузі. Протягом всього навчального року студентам буде надаватись інформація про 100-річну освітню діяльність Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, його показники у всіх напрямках роботи.
По завершенню студенти ознайомились з правилами перебування в коледжі в умовах профілактики розповсюдження коронавірусної інфекції, безпекою життєдіяльності, умовами змішаного навчання, особливостями дистанційної роботи та специфікою науково-методичної, соціально-гуманітарної, волонтерської діяльності, педагогічної практики.


УНІВЕРСИТЕТ-КОЛЕДЖ


завантажити/переглянути
"УНІВЕРСИТЕТ-КОЛЕДЖ.pdf"
© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016