Кадіївський педагогічний коледж1 ЖОВТНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МУЗИКИ


Свято засновано за ініціативою Міжнародної музичної ради (IMC) при ЮНЕСКО. Рішення про проведення Міжнародного дня музики було прийнято на 15-й Генеральній асамблеї IMC у Лозанні в 1973 році.

30 листопада 1974 голова Міжнародної музичної ради, сер Ієгуді Менухін і його заступник Борис Ярустовський звернулися до членів IMC з листом:


Щороку музиканти всього світу відзначають свято концертами, виставками, творчими зустрічами з музикознавцями, фестивалями.

В коледжі свято музики було присвячено ювілейній 100-річній даті заснування ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Університет почав підготовку вчителів музики, керівників хорових колективів для загальноосвітніх шкіл з 60-х років ХХ століття. Студенти стисло ознайомились з історією Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка; переглянули відео-фрагменти художнього фільму «Неоконченный романс», створений у 2008 році, представлений у формі історичного нарису розвитку альма-матер Луганської музичної культури; ознайомились з сучасними тенденціями музично-творчого, мистецького розвитку Навчально-наукового інституту культури і мистецтв; проаналізували презентацію практично-педагогічної діяльності студентів коледжу спеціальності Середня освіта (Музичне мистецтво); ознайомились з перспективними технологіями музичного навчання та виховання.МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МУЗИКИ


завантажити/переглянути
"МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МУЗИКИ.pdf"


Незакінчений романс

© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016