Кадіївський педагогічний коледж1 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ

Система професійної підготовки соціальних працівників переживає складний період свого становлення, внаслідок чого останнім часом проблема підготовки професійних соціальних працівників набула великої актуальності. В умовах військового конфлікту на Сході України та втручання в життя людей страшної коронавірусної пандемії представниками педагогічних професій розробляються та запроваджуються нові моделі навчання та підготовки професійних соціальних працівників, соціальних педагогів.


Система організації освітнього процесу в Кадіївському педагогічному коледжі охоплює викладання теоретичних і практично зорієнтованих курсів, зміст і характер яких спрямований на гармонізацію особистості майбутнього фахівця з соціальної роботи, соціального педагога. Зміст практичних дисциплін, соціально-гуманітарних заходів є засобом саморозвитку особистості студента через постановку завдань із саморефлексії та самовдосконалення.

В коледжі, з метою формування професійних компетентностей майбутніх фахівців з соціальної роботи, організовано та змістовно діє волонтерський загін «Добротворець», який на постійній основі проводе волонтерські, екологічні, благодійні акції в містах: Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне тощо та селах Луганської області.

Учасники волонтерського загону плідно співпрацюють з товариством ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ, успішно виконують діяльність з захисту прав та інтересів дітей, людей похилого віку, тимчасово переміщених осіб. Враховуючи особливості обраної майбутньої професії, студенти спеціальності Соціальна робота виконують різноманітні обов`язки: соціального педагога, соціального працівника-консультанта, соціального працівника-захисника, соціального працівника-партнера.

До свого професійного свята учасники коледжного волонтерського загону «Добротворець» та члени студентської ради розробили фото-звіт у формі презентації про основні напрямки своєї роботи соціально-гуманітарного змісту.

Волонтерський загін Добротворець


© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016