Кадіївський педагогічний коледжз 1 ГРУДНЯ – ТИЖДЕНЬ ДОБРА ТА МИЛОСЕРДЯ

Давньогрецький філософ Платон стверджував: «Піклуючись про щастя інших, ми знаходимо своє щастя». Пригадаємо ще одне мудре ствердження, що людина — це її поведінка та вчинки.


Все своє життя кожен з нас прагне пізнати, що таке добро та зло, гарно та погано, як навчитися доброті та милосердю, як стати уважним до людини, берегти та дбати одне про одного. А, можливо, цьому і не треба вчитися, можливо, ваше серце – щире, правдиве, світле: від нього, як від свічі, йде тепло та турбота, що відображено в ваших добрих та чесних справах, благодійних вчинках, совісті, привітній посмішці, терпінні.

Для волонтера вважається природним допомагати знедоленому, нещасному, людині похилого віку, інваліду, хворому, пораненому воїну, дитині, яка страждає від насильства чи хвороби, знаходиться у соціально-реабілітаційному центрі, дітям-сиротам у притулках для неповнолітніх; просто піклуватися про батьків, рідних, друзів, знайомих людей, тварин, навколишню природу.

З 1.12.2020, за ініціативою студентської ради та з метою формування найвищих людських цінностей: моралі, соціального досвіду, милосердя, людської гідності, чуйності, любові та поваги до ближнього, бажання духовно вдосконалюватися; в коледжі стартував ТИЖДЕНЬ ДОБРА ТА МИЛОСЕРДЯ.

Студентами – волонтерами проведено ряд благодійних акцій, спрямованих на підтримку різних соціальних груп населення, людей з обмеженими фізичними можливостями, дітей, в ході яких волонтери коледжу виявили людяність та відданість добрій справі, а своїм улюбленим дітям студенти-батьки розповіли та обговорили зміст оповідання Василя Сухомлинського – «А серце тобі нічого не наказало?»

В рамках тижня добра та милосердя студентка коледжу Ольга Мамай провела у закладі дошкільної освіти розвагу – «Добрі справи взимку», діти отримали позитивні емоції, гарний настрій та чудові враження.
До Всесвітнього дня волонтера студентка спеціальності «Соціальна робота» Олена Ачкеєва для дітей з багатодітної родини провела майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки. Олена також ознайомила родину з тим, що лялька-мотанка — виникла не як іграшка, а як сакральна річ. Це, перш за все, родинний оберіг. Створюючи таку ляльку жінки вкладали в неї свою енергію, думки і побажання. Передавали її з покоління у покоління.

© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016