Кадіївський педагогічний коледжПочаток 2019-2020 навчального року.
У відокремленому підрозділі «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбувся святковий захід, присвячений новому навчальному року та Дню знань, на який були запрошені студенти нового набору та старшокурсники.

Директор коледжу Васильченко Тетяна Іванівна щиро привітала всіх присутніх з початком нового навчального року та побажала ніколи не зупинятися на шляху до знань. Приємним для всіх було привітання випускниці Кожевнікової Валерїі. Вона з особливої теплотою згадала свої студентські роки, викладачів коледжу та побажала студентам досягти своєї мети у житті, знайти добрих і надійних друзів у студентській родині. Після урочистого заходу відбувся перший тематичний урок «Людина у світі», під час якого студенти висловлювали свої думки з приводу загально-людських цінностей і самореалізації особистості в житті.

У цей святковий день бажаємо студентам успіхів у новому навчальному році, творчого натхнення викладачам.© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016