Кадіївський педагогічний коледж2 ЖОВТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СОЦІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА


Кожен з нас опинявся у «лабіринті майбутніх професій», довго розмірковував, спілкувався з рідними та друзями щодо свого майбутнього професійного життя і, нарешті, приймав рішення. Це правильно та зрозуміло! В наш динамічний час термін життя професій скорочується, деякі швидко зникають, а нові виникають і нас приваблюють. Саме так сталося з професією соціального педагога.Офіційно професія «соціальний педагог» з'явилася в нашій країні порівняно нещодавно і інколи соціального педагога плутають із соціальним працівником або з практичним психологом. Без сумніву, ці фахи пов’язані між собою, але професійна діяльність соціального педагога відрізняється певними особливостями. В першу чергу професійна діяльність має справу з дитиною та підлітком у процесі їхнього розвитку, соціального становлення.

Соціальний педагог – ключова фігура в закладі освіти, яка покликана об'єднати зусилля родини, школи, громадськості, для надання допомоги дитині. Тому слід зазначити, що робота соціального педагога за будь-яким напрямком стає більш ефективною завдяки співпраці з психологом, педагогічним колективом, батьками, адміністрацією навчального закладу та спеціалістами з різних соціальних служб, правових, медичних установ тощо.

Сфера діяльності соціального педагога – соціум, найближче оточення особистості, людські відносини, соціокультурні умови розвитку. Одним з головних завдань соціального педагога є допомога дитині виразити себе, свої бажання, свої емоції, знайти себе як унікальну особистість.

В коледжі студенти плідно працюють з товариством Червоного Хреста міста Лисичанська. Для дітей із соціально-незахищених сімей молодь коледжу збирає подарунки, іграшки, солодощі, теплі речі. Проводяться різноманітні соціально-гуманітарні акції.

В складні часи сьогодення, коли на Луганщині лісовими пожежами знищено житло, майно мешканців рідного краю, студентською радою оголошено збір допомоги постраждалим від пожежі, надається психологічна допомога дітям та родинам.

Нажаль, бідa не обійшла наш навчальний заклад. Страшною пожежею знищено житло у селищі Вороново Луганської області студентки першого курсу спеціальності Соціальна робота Ксенії Лук`янової.

Висловлюємо співчуття всім постраждалим від пожежі, особисто родині Ксенії Лук`янової.

Колектив Коледжу почав збір допомоги для постраждалих і звертається до всіх:

БЕРЕЖІТЬ ПРИРОДУ ЛУГАНЩИНИ ВІД ПОЖЕЖ!

НЕ СПАЛЮЙТЕ СУХУ ТРАВУ!

НЕ ПРОВОКУЙТЕ ПОЖЕЖІ В ЕКОСИСТЕМІ!
© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016