Стахановський педагогічний коледжДоходить до кінця черговий навчальний рік, час підводити підсумки та отримувати результати.
На днях у ВП «Кадіївський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» згідно графіку навчального процесу студенти ІІ та ІІІ курсів спеціальності 231 Соціальна робота звітували про результати проходження професійно-орієнтованої (навчально-ознайомчої та навчально-соціальної) практики, яка проводилася в соціально-педагогічних службах, освітніх закладах, соціальних службах спеціалізованих закладах, службах дозвілля м. Лисичанська.

Під час пісумкової конференції студенти розповідали про особливості цього виду практики та які результати отримали. Найголовне, мета практики - формування в студента початкового рівня професіоналізму в діяльності соціального педагога досягнута.

Попереду підготовка студентів до самостійної роботи з дитячим і юнацьким колективом в умовах літніх канікул, розвиток відповідального і творчого ставлення до проведення оздоровчо-виховної роботи з дітьми і підлітками.
© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016