Кадіївський педагогічний коледж10 ЖОВТНЯ – РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВООСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ – ГРИ «ДВА КОЗАКИ – ТРИ ГЕТЬМАНИ»

Сьогодні всіх громадян України об`єднує бажання жити у вільній, економічно могутній, політично стабільній, правовій країні. І в цьому має бути заслуга не лише певних політичних сил та рухів, а й усього українського народу, якому, в наш час, надається право вибору. Але, нажаль, зараз відчувається, що громадяни України втратили віру в позитивні зміни та нейтрально, а часто негативно, сприймають обрання осіб, які мають на місцевому рівні, на рівні територіальних громад, міст та селищ представляти їх інтереси. Віками люди боролись, щоб мати «право вибору», а наразі треба, навіть, їх спонукати та активізувати з метою, щоб вони його реалізували.

Громадська організація «Ти потрібен Україні» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» реалізує проект «Два козаки – три гетьмани», в ході якого готує тренерів для проведення правоосвітньої гри. У вересні цього року в даному проекті брала участь викладач Шумакова Олена Сергіївна та отримала сертифікат тренера правоосвітньої гри.

За її ініціативи 10 жовтня 2020 року на базі коледжу було проведено одноденний інтерактивний тренінг серед студентів, які мають бажання засвоїти нові методики в освіті, отримати правові знання та формувати креативне мислення. Для пояснення студентам їх важливої ролі при державотворенні та окремих законодавчих моментів викдадач використала у своїй роботі правоосвітню гру «Два козаки – три гетьмани», яка наочно та весело показує, як формуються держава та взаємодіють органи влади.© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016