Кадіївський педагогічний коледж12 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СТУДЕНТИ, ВІТАЄМО ВАС З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ!

Спорт гартує не лише тіло, а й дух людини, її рішучість, волю, характер, життєву позицію. Популяризація здорового способу життя завжди була та залишається одним із найважливіших суспільних пріоритетів. Розвиток фізкультурно-спортивного руху свідчить про зміцнення ідеалів краси, фізичного та духовного здоров’я, прагнення до гармонії та самовдосконалення.


Коледжна родина пишається своїми студентами, які зберегають спортивні традиціії та прагнуть до примножування фізично-спортивних здобутків.

Бажаємо вам здорового способу життя, міцності тіла та духу, невичерпної енергії, оптимізму, ентузіазму в підкоренні нових спортивних та життєвих висот!

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об'єднань громадян…» згідно з Указом Президента України «Про День фізкультури і спорту» від 29 червня 1994 року № 340/94.Спорт і регулярний рух важливі для нашого здоров’я, імунної системи, профілактики сер цево-судинних захворювань, діабету, високого тиску, раку, депресії тощо. Люди з міцним імунітетом в умовах профілактики коронавірусної інфекції мають значно вищі шанси не захворіти на Covid-19.Представники навчальних груп коледжу демонструють добрий рівень власної фізичної підготовки та вміння працювати з дітьми та молоддю. Вони багато часу проводять на спортивних майданчиках, активно та весело проводять своє дозвілля, здійснюють пробіжки на свіжому повітрі та велотури у ліс, займаються фітнесом у парках, тощо.© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016