Кадіївський педагогічний коледжВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!


14 жовтня студенти коледжу висловили шану тих, хто на всіх рубежах захищає нашу рідну країну та віддали данину пам’яті тим, хто пожертвував за неї своє життя.В цей знаменний день вони відвідали захід з відкриття пам`ятника добровольцям антитерористичної операції «СЛАВА ГЕРОЯМ ДОБРОВОЛЬЦЯМ» , який установлено біля будівлі Лисичанського міського Палацу.Пам’ятник – данина шани вдячних мешканців Луганщини добровольцям-воїнам, які віддали своє життя за незалежність та суверенітет нашої держави на Сході України.У місті Сєвєродонецьку студенти поклали квіти до Меморіальної дошки Герою-Захиснику Літовки Миколи Валентиновичу.Він загинув 18 липня 2016 року близько 3-ї години ранку внаслідок мінометного обстрілу позицій бригади в районі смт Зайцеве — Майорськ під Горлівкою (Донецька область). Разом з Миколою загинули капітан О. Швець, старший солдат О. Грабчак та молодший лейтенант В. Вовченко.

Указом Президента України № 476/2016 від 27 жовтня 2016 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Сьогодні ми схиляємо голови перед Героями, які полягли за захист нашої держави, ми ще раз усвідомлюємо, якою ціною нам дається мир у країні.
© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016