Стахановський педагогічний коледжДень студента у коледжі


17 листопада в цілому світі відзначають Міжнародний День студента. Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування.Цього дня в 1939 році фашисти заарештували і розстріляли лідерів чеського Союзу студентів. На честь цих подій у 1941році на Всесвітньому конгресі студентів і був встановлений Міжнародний День студента. В Україні 17 листопада стали відзначати як День студента 20 років тому - з 1999 року.В цей день з нагоди свята в Кадіївському педагогічному коледжу відбувся захід, присвячений Дню студента.Педагогічний колектив привітав своїх студентів теплими, натхненими словами і побажаннями постійно прагнути до нових успіхів та творчих досягнень.


Студентам першого курсу були вручені студентські квітки. А найбільш активних студентів було нагороджено грамотами за успіхи в навчанні, за участь у громадському і культурному житті коледжі.


В підсумок можна сказати, що цей день залишив по собі у студентів хороші враження, які надихають і додають сил у навчальному процесі.


© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016