Кадіївський педагогічний коледж17 ЛИСТОПАДА – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА!Міжнародний День студента – свято молодості, романтики та веселощів. З'явилось воно ще у XVIII столітті, а історія сучасного святкування почалася в Чехословаччині під час Другої світової війни, пов'язана з трагічними подіями.

Про те, як цей день відзначає молодь всього світу, студентська рада нашого коледжу підготувала для перегляду та ознайомлення презентацію «Святкування Дня студента в різних країнах світу». В поданому інформаційно-просвітницькому матеріалі студенти розповіли про історію виникнення свята та особливості його відзначення в різних країнах світу.Студентство – найбільш яскрава, радісна та щаслива пора життя. В цей час кожен студент сповнений амбіціями та натхненням, впевнено дивиться в майбутнє, прагне до самовдосконалення та реалізації своїх мрій в життя.

З метою виявлення здібностей та обдарувань студентської молоді, в коледжі організовано та проведено виставку осінніх композицій – «Барви осені», на якій студенти презентували саморобки з природнього матеріалу, ознайомили з технологією їх створення, підготували цікаві розповіді про використання саморобок у практичній діяльності.Традиційно в цей день відбуваються святкові заходи з щирими привітаннями студентської молоді.

ВИКЛАДАЧІ КОЛЕДЖУ ЩИРО ВІТАЮТЬ СТУДЕНТІВ ЗІ СВЯТОМ! БАЖАЄМО НАТХНЕННЯ, ВПЕВНЕНОГО ШЛЯХУ ДО ЗНАНЬ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ, УСПІХІВ, ТВОРЧОГО ТА ДУХОВНОГО ЗРОСТАННЯ, ЗДІЙСНЕННЯ ВСІХ НАЙЗАПОВІТНІШИХ МРІЙ, КОХАННЯ! НЕХАЙ З ВАМИ НАЗАВЖДИ ЗАЛИШАТЬСЯ ЧУДОВІ ЕМОЦІЇ, ПОЗИТИВНІ ВРАЖЕННЯ ВІД СТУДЕНТСЬКИХ РОКІВ!
© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016