Стахановський педагогічний коледж18 травня 2019 року пройшов День відкритих дверей у Кадіївському педагогічному коледжі

День відкритих дверей — це традиційний захід, у рамках якого вступники мали змогу отримати необхідну інформацію про навчання в коледжі та зробити перший крок до своєї освіти в ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка». Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

У ході Дня відкритих дверей абітурієнти мали можливість дізнатися про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в коледжі, та Правила прийому до коледжу від представників Приймальної комісії.

Протягом заходу традиційно відбувався показ фільму про Кадіївський педагогічний коледж, завдяки чому майбутні студенти знайомляться з його історією, дізнаються про заснування коледжу тощо.

У рамках Дня відкритих дверей проводяться зустрічі абітурієнтів та із викладачами, під час яких відвідувачі одержують детальну інформацію щодо специфіки спеціальностей, дізнаються про навчальний процес та практики, перспективи працевлаштування випускників.© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016