Кадіївський педагогічний коледжСОЦІАЛЬНО-ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ «ПОБАЧИВ? ПРИБЕРИ!»

Волонтерський загін «Добротворець» та студенти ВП «Кадіївський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» приєднались до Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it, Ukraine» з метою участі у соціально-екологічній акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій.


В рамках акції «Побачив? Прибери!» до Всесвітнього дня прибирання – World Cleanup Day 19 вересня 2020 року в коледжі проведено екологічну акцію з благоустрою території навчального закладу та прилеглих мікрорайонів.

Молодь з ентузіазмом взяла робочий інвентар і почала прибирати торішнє листя й траву. Кожен для себе визначив, що наш навчальний заклад, рідне місто – друга домівка, тому щиро прагнули зробити території чистими та доглянутими. Акція проходила з дотриманням всіх відповідних карантинних норм та обмежень: витримували дистанцію, знаходились в захисних масках, використовували одноразові рукавички тощо. Спільна праця на свіжому повітрі об’єднала колектив у міцну дружню команду для швидкого та якісного виконання роботи.Під час проведення акції студенти допомагали один одному, продемонстрували небайдужість до свого навчального закладу та міста, в якому мешкають їх рідні та друзі.Робота з благоустрою території – це вияв нашої любові та шанобливого ставлення до природи рідного краю, своєї держави.

Любіть, бережіть довкілля!

© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016